Není to pasivně agresivní, nebo možná někdy jo? A proto máme tuhle funkční variantu, která z ironického "BUĎ DOBRÁ!", které někdy zazní, udělá vnitřní zen, kdy tě běh, kolo, túra nebo cokoliv máš ráda přepne do stavu KDY DOBRÁ SEŠ! Protože seš!
Není to pasivně agresivní, nebo možná někdy jo? A proto máme tuhle funkční variantu, která z ironického "BUĎ DOBRÁ!", které někdy zazní, udělá vnitřní zen, kdy tě běh, kolo, túra nebo cokoliv máš ráda přepne do stavu KDY DOBRÁ SEŠ! Protože seš!