Moc děkujeme za přízeň a podporu malých podnikatelů a mámy na mateřské! :-)

RELAXAČNÍ PONOŽKY

Kvalitní odpočinek je stejně důležitý jako aktivita samotná, ne-li někdy pro naše fyzické i psychické zdraví důležitější. Proto je v našem názvu Traťoffky část OFF (angl. vypnuto), která odkazuje na balancování mezi časem na trati a mimo něj. Na trať máme barevné ponožky a mimo trať můžete nosit naše CHILL TIME měkkoučké ponožky, které vaše nohy i mysl odmění komfortem po náročném tréninku. Nápad na tyhle fusky vznikl při častém přebírání ponožek v šatníku po sprše, kdy jsme z trvdých bot hledali něco měkkoučkého, do čeho se znavení zachumláme. A tak vznikly CHILL TIME relaxační ponožky, které vás doprovodí na gauč, ke stolu s jídlem, ke kafíčku, knize, kreslení a vůbec k čemukoliv u čeho rádi odpočíváte.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Cena

290355
1290355
8A63EC70 5CC0 474C B7DD BC2B0449DAB7
Novinka
Chlup sem-tam
Skladem (>5 ks)
355 Kč

Tyhle měkoučké a pohodlné ponožky za vás jasně řeknou, že chlupy jsou symbolem šťastného společného života s vašimi čtyřnohými členy rodiny. Koupí těchto ponožek poputuje 50 Kč tlapkám do útulků (více o rozdělení peněz a celém projektu na Pomáhám s Marvelem ZDE). 

 

ČERNÉ PONOŽKY ODESÍLÁME od příštího pátku 31.5.2024 :)

140/RUZ
CHILL TIME ponožky na relax
290 Kč

Měkkoučké a pohodlné polofrotté ponožky s mottem CHILL TIME. Motto vám připomene, že pro fyzickou i psychickou pohodu je důležité myslet i na sebe. Jsou to přesně ty ponožky, které vám udělají dobře, když se po tréninku osprchujete a vezmete si čisté oblečení :-) ale jsou super i na nošení ven jen tak.

98/BIL
Designové eko balení
Designové balení bez plastu
Doprava zdarma od 4 párů
Doprava zdarma od 4 párů
S antibakteriálním stříbrem
S antibakteriálním stříbrem
Vyrobeno v ČR
Vyrobeno v ČR